W te lato!!! 

  Obozy i półkolonie jeździeckie 

w Stajni Młyn Zamkowy!!!
Spędź z nami najlepsze wakacyjne chwile!

Realizujemy BON TURYSTYCZNY

Zapraszamy serdecznie na wakacje do Stajni Młyn Zamkowy na obozy i półkolonie jeździeckie! 

 Aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w mazurskim klimacie na łonie natury blisko jezior ,lasów i łąk z nieograniczonym dostępem do koni!  

Mamy 9 turnusów i SUPER program!
Zapewniamy wyżywienie, ubezpieczenie, opiekunów i instruktorów, przesympatyczne konie i świetnie spędzony czas w naszej stajni!       Będzie MEGAAA !!!
Ilość miejsc jest ograniczona,więc spieszcie się Kochani, bo promocja cenowa tylko do końca maja! a miejsc już ubywa....


INFORMACJE:
Obóz w stajni trwa 7 dni (6noclegów)
Przyjazd na obóz w niedzielę do godz. 14:00
Odbiór dzieci z obozu w sobotę do godz: 12:00
Cena obozu: 1 turnus =1400zł
Dla zapisujących się na turnus do końca maja o 100zł taniej!!!
Za dłuższy pobyt niż 1 turnus -niższa cena!
Półkolonie w stajni trwają 5 dni w tygodniu (pon-pt) po 7 godzin.
Przybycie na półkolonie o godz. 9 :00
Odbiór dzieci z półkolonii o godz.16:00
Cena za półkolonie: 1 turnus =750zł 2 turnusy-niższa cena!
***
Chętne osoby na obóz/półkolonie zgłaszają się po formularz zgłoszeniowy, który wysyłamy na wskazany adres e-mail. Warunkiem przyjęcia na obóz/półkolonie jest odesłanie wypełnionego w/w formularza zgłoszeniowego na pocztę: mlyn.zamkowy@op.pl i wpłata zadatku 50% kosztu obozu. Pozostałą kwotę za obóz dokonać należy przelewem na konto przed obozem przywożąc potwierdzenie, bądź gotówką w dniu przyjazdu dziecka na obóz/półkolonie. Oryginały wypełnionych dokumentów przywozimy w dniu przyjazdu, i wypełniamy wypełniamy resztę dokumentów jeśli zajdzie taka potrzeba.

***
więc - do zobaczenia! 
Zainteresowanym chętnie udzielimy więcej informacji telefonicznie, lub odpowiemy na wiadomości.

Organizowany pobyt wakacyjny w Stajni Młyn Zamkowy ma na celu by obozowicze jak i półkoloniści miło i aktywnie spędzili czas w naszej stajni na mazurach wśród koni i blisko natury. Umożliwiamy podziwianie widoków z końskiego grzbietu na pobliskie jezioro! Nasz obóz uczy, bawi i integruje uczestników. Nasi obozowicze odpoczywają tu od otoczenia w którym cały czas przebywali, usamodzielniają się, nabywają śmiałości i pewności siebie, uczą tolerancji i cierpliwości...
Tu jesteśmy wielką rodziną, gdzie się wspieramy, pomagamy i inspirujemy nawzajem bez względu na wiek i umiejętności. Rozwijamy pasję i miłość do koni. Ilość uczestników na turnusie jest ograniczona- gdyż nie jest to żadna masówka, dlatego i turnusów do wyboru jest dużo. Zainteresowanych prosimy zapisywać się na wybrany termin stosunkowo prędzej by się dostać na obóz w dogodnym dla siebie czasie i skorzystać z promocji cenowej. Nasz tegoroczny obóz odbywa się na świeżym powietrzu, z nieograniczonym dostępem do koni. Przewidywana jest 1h jazdy konnej, dla początkujących 1/2 h, (jak się uda może i więcej) Możliwość dokupienia pojedyńczych jazd. Mamy duży pełnowymiarowy czworobok, drugi plac troszkę mniejszy, lonżownik, przeszkody do małych podskoczków. Dołożymy wszelkich starań by dzieciom się u nas podobało i nie nudziło i by z chęcią chciały wracać do nas. Poza jazdą różne inne zajęcia -gry,zabawy...,a nawet kino nocne i NIESPODZIANKI! Zapewniamy opiekę całodobową i do każdego dziecka indywidualne podejście, wykwalifikowanego instruktora jazdy konnej i wyszkolonych pomocników, wychowawcę i ubezpieczenie. Nasza stajenna załoga składa się z młodych ludzi i właścicieli stajni. Zapewniamy nocleg pod dużym namiotem, gdzie każdy obozowicz śpi na wygodnym łóżku z materacem pokrytym prześcieradłem. Należy tu zabrać ze sobą ciepły śpiwór, poduszkę, koc i najlepiej dres lub ciepłą pidżamę i dodatkowe ciepłe skarpety do spania. Obozowicze dostają posiłki: śniadanie,drugie śniadanie,obiad z dwóch dań, podwieczorek i kolację. Wyżywienie zamawiane jest z cateringu -zawsze świeże i bardzo smaczne jak domowe, ze sprawdzonego miejsca. Dostęp stały do napoi chłodzących i gorących, jak i kiełbasek na ogniska. Mamy przystosowany domek z dużym tarasem w którym zapewniamy miejsce do spożycia posiłków, odpoczynek, edukację jak i stacjonarne zabawy i wspólne oglądanie filmu pod dachem także w niepogodę! Wewnątrz jest toaleta z prysznicem, aneks kuchenny, lodówka. Dodatkowe wc na zewnątrz. Program obozu jest naprawdę ciekawy, a w nim ogólnie: jazda konna, przejażdżka bryczką, jazda/spacer w terenie z widokiem na jezioro, zabawa i praca z koniem, zajęcia teoretyczne z jeździectwa, opieka i pielęgnacja koni, jeziorny relax, koński kucharz, konkurs pięknego konia, smerfny dzień, co w trawie piszczy?, szukanie skarbów, wycieczka piesza, piknik z zabawą na magicznym wzgórzu, kino nocne, ogniska, grill, siatkówka/tenis, rzut podkową... Możliwe inne zajęcia nie ujęte w programie, lub proponowane przez obozowiczów! Harmonogram i opis poszczególnych zabaw dostępny tylko dla zapisanych osób! Stajnia zastrzega sobie zmianę zaplanowanych zajęć, ze względu na pogodę lub inne czynniki,a także nie zrealizowanie wszystkich wymienionych atrakcji. Bierzemy pod uwagę zdanie obozowiczów co do wyboru proponowanych atrakcji i zmian w ich realizowaniu.
Gwarantujemy dobrą zabawę i udane wakacje!
Spędź z nami najpiękniejsze chwile!