Zapraszamy serdecznie

 w wakacje 2022

na nasze 

OBOZY KONNE !

         Przyjmujemy zapisy od września do końca maja!                                            (obóz dla dzieci  od 10 lat)
CENA OBOZU: 1600zł /osoba za  1 turnus
TERMINY  OBOZOWYCH TURNUSÓW w roku 2022
 • TURNUS  0     26.06 - 02.07 
 • TURNUS  1    03.07 - 09.07
 • TURNUS  2    10.07 - 16.07
 • TURNUS  3     17.07  -23.07
 • TURNUS  4     24.07 - 30.07 
 • TURNUS  5     07.08 - 13.08
 • TURNUS  6     14-.08 - 20.08
Przyjazd na obóz w sobotę na godz:  15:00
Odjazd obozowiczów w niedzielę w godz:  11-12:00
!!! Warunkiem przyjęcia na obóz jest wpłata  bezzwrotnego zadatku 50% lub całości kosztu obozu za jedną osobę w przeciągu 7 dni od  odesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego.  O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zadatku. Ilość miejsc na każdy turnus obozu, jest ograniczona. Przed rezerwacją miejsca na obozie, prosimy o zapoznanie się z dokumentami obozowymi.
Wypełnione  poniższe dokumenty należy przywieźć wraz z dzieckiem na obóz. 
 • formularz zgłoszeniowy: 
 • oświadczenie rodzica/opiekuna:
 • informacje pobytu:
 • regulamin obozu: 

Obóz konny

Organizowany pobyt wakacyjny w Stajni Młyn Zamkowy ma na celu by obozowicze miło i aktywnie spędzili czas w naszej stajni na mazurach wśród koni i blisko natury.

Nasz obóz uczy, bawi i integruje uczestników. Nasi obozowicze odpoczywają tu od otoczenia w którym cały czas przebywali, usamodzielniają się, nabywają śmiałości i pewności siebie, uczą tolerancji, współpracy i cierpliwości...

Tworzymy wielką rodzinę, gdzie pomagamy sobie nawzajem przy obowiązkach 
stajennych, rozwijamy pasję i miłość do koni.

Podczas obozu zapewniamy integrację z końmi, naukę jazdy konnej, ujeżdżenie, skoki, jazdę na oklep, lonżowanie, wyjazdy w teren dla zaawansowanych w widokiem na jezioro lub z pławieniem koni, dla początkujących integracyjna zabawa z kucykami ,możliwy terenowy spacer. Ilość uczestników na turnusie jest ograniczona do 15 osób. Zainteresowanych prosimy zapisywać się na wybrany termin stosunkowo szybko by się dostać na obóz w dogodnym dla siebie czasie. Nasz tegoroczny obóz odbywa się na świeżym powietrzu, z nieograniczonym dostępem do koni. Na turnusie przewidywane jest dla każdego 2h zajęć z końmi i  5h jazdy konnej z możliwością dokupienia pojedyńczych jazd w/g cennika. Jazdy z podziałem na grupy. Poza jazdą różne inne zajęcia i niespodzianki!

         Dla każdego obozowicza  koszulka stajenna z naszym  logo  i imieniem jeźdźca!

Do jazd mamy duży pełnowymiarowy czworobok, drugi plac troszkę mniejszy, lonżownik, przeszkody . Dołożymy wszelkich starań by dzieciom się u nas podobało i by z chęcią chciały wracać do nas. Zapewniamy opiekę i do każdego dziecka indywidualne podejście, wykwalifikowanego instruktora jazdy konnej ,wyszkolonych pomocników i ubezpieczenie. Zapewniamy nocleg pod dużym namiotem, gdzie każdy obozowicz śpi na wygodnym łóżku z materacem pokrytym prześcieradłem. Należy tu zabrać ze sobą ciepły śpiwór, poduszkę, koc i najlepiej dres lub ciepłą pidżamę i dodatkowe ciepłe skarpety do spania w razie chłodnych dni. Obozowicze dostają 3 posiłki: śniadanie, obiad z dwóch dań i kolację. Zapewniamy wodę, herbatę do picia, jak i kiełbaski na ognisko. Mamy przystosowany domek z dużym tarasem w którym zapewniamy miejsce do spożycia posiłków, odpoczynek, edukację jak i stacjonarne zabawy i wspólne oglądanie filmu pod dachem także w niepogodę! Wewnątrz jest toaleta z prysznicem, aneks kuchenny, lodówka. Dodatkowe prysznice i toalety z wejściem z zewnątrz, pralka. Program obozu jest naprawdę ciekawy, jednak Stajnia zastrzega sobie zmianę zaplanowanych zajęć, ze względu na pogodę lub inne czynniki, a także nie zrealizowanie wszystkich wymienionych atrakcji. Mile widziane propozycje zabaw i gier obozowiczów na wolny czas...
Gwarantujemy dobrą zabawę i udane wakacje!

Spędź z nami najpiękniejsze chwile!