Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych ofert  i możliwości szkolenia się na różnym poziomie zaawansowania.           
         W naszej stajni każdy na pewno znajdzie coś dla siebie! Sprawdź poniższe oferty!       ... a najlepiej przyjdź i zobacz sam!

Jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły spędzenia czasu z końmi, więc można zaproponować i wszystko uzgodnić.

 Pod punktami ofert- znajdują się ich szczegółowe opisy!

 • OPROWADZANKI -pierwszy etap, pierwszy kontakt z koniem lub z kucykiem, przełamujemy obawy i strach, łapiemy równowagę poprzez różne  ćwiczenia i zadania  i bawimy się przy tym doskonale!
 • SPACER Z KONIEM W RĘKU- dla każdego, dla relaksu swojego i konia, poznajemy konia z innej strony prowadząc go jak dużego pieska ;) 
 • PONY GAMES -gry i zabawy  z koniem lub kucykiem  na grzbiecie  i w ręku, sprostać niektórym zadaniom  nie jest łatwo, ale zabawa  morowa!
 • LONŻA -dla początkujących, gdzie zaczyna się nauka jazdy na poważnie  pod opieką instruktora. Jazdę na lonży stosujemy także w celu sprawdzenia umiejętności nowych jeźdźców .     
 • JAZDA SAMODZIELNA NA UJEŻDŻALNI (także w grupie)-dla zaawansowanych,którzy dobrze  i pewnie trzymają się w siodle i szlifują swoje     umiejętności  jeździeckie pod okiem instruktora 
 • LEKCJA JAZDY INDYWIDUALNA Z INSTRUKTOREM -dla osób które  się uczą, i chcą jeździć jeszcze lepiej  niezbędny jest nadzór          instruktora.
 • BOJ- przygotowania do  egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką
 • JAZDA W TERENIE -dla zaawansowanych ,stęp/kłus /galop -w zależności od grupy,  po przecudnych mazurskich terenach z widokiem  na              rozlewiska okolicznych jezior
 • PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ w parę koni-dla każdego, drogami i ulicami  naszego zakątka mazur , lub kucykowe przejażdżki bryczką dla dzieci 
 • KULIG duży i KULIG mały -kucykowy
 • DZIEŃ W STAJNI
 • PÓŁKOLONIE ,OBOZY
 • SZKOŁA W STAJNI-wycieczki szkolne
 • URODZINY Z KUCYKIEM  
 • OGNISKO STAJENNE
 • KĄCIK ROZRYWKI-DZIKI MUSTANG
 • DZIEŃ DZIECKA W STAJNI
 • HALOWEEN
 • MIKOŁAJKI 
 • HUBERTUS
 • IMPREZY PLENEROWE I OKOLICZNOŚCIOWE z ogniskiem i udziałem koni
 • HORSE CLUB -stajenny klub jeździecki  V/VI  i  IX/X
 • WOLONTARIAT -dla chętnych do pomocy w stajni 2-3 razy w tygodniu-(osoby pełnoletnie, młodzież od 16 do 18lat lat za zgodą rodziców)
 • OFERTA AGROTURYSTYCZNA

Oprowadzanki / spacery na kucykach/konikach

mini zaprzęg 

W naszej stajni już 3-4 letnie dzieci mogą spróbować przygody na końskim grzbiecie. Dla najmłodszych jeźdźców proponujemy oprowadzanki/sacery na kucykach: na Śnieżce,Łatce i Karusi.Nasze oprowadzanki wyróżnia to że są prowadzone przez 2 osoby.
Zapewnia to bezpieczeństwo i wkonywanie ciekawych zajęć na grzbiecie konia. W zależności od predyspozycji i wieku dziecka   zajęcia prowadzone są w urozmaicony sposób z zachowaniem bezpieczeństwa i indywidualnego podejścia.


Oprowadzanki /spacery  w ręku lub na grzbiecie kucyka/konia prowadzone są na lonżowniku, ujeżdżalni lub na drugim placu ,na terenie stajni.
Dla starszych dzieci i młodzieży mamy większe koniki ;)

Możliwość wyjścia na terenowy spacer poza terenem stajni.
Przejazdy bryczką  zaprzęg parokonny !!!

Bryczka pomieści 8 dorosłych osób.

Przejazdy odbywać się będą na zapisy z wyprzedzeniem! 

Cena jest jednakowa bez względu czy są chętne 2 osoby na przejażdżkę czy pełen skład !
 URODZINY z kucykiem

To oferta specjalna, na którą serdecznie zapraszamy tych rodziców, którzy chcieli by impreza urodzinowa ich dzieci była wyjątkowa i niepowtarzalna!

Oferujemy zorganizowanie urodzin w stajni z kucykiem! 

Dodatkową niespodzianką  i atrakcją dla dziecka będzie kucyk 

PINK PONY -w kolorze różu lub RAINBOW DASH -w kolorach tęczy,z opcją JEDNOROŻCA! 

Czas trwania zbawy/oprowadzanek do ustalenia.

           (Cena ustalana indywidualnie,uzależniona jest od                                                czasu,ilości osób i wyboru koni)

W ofercie tej proponujemy do zakupienia balony na hel 

(cena zależna od wielkości balona)


    

IMPREZY PLENEROWE I OKOLICZNOŚCIOWE

Możliwość zorganizowania imprezy plenerowej lub okolicznościowej z ogniskiem i udziałem koni,  min.: urodziny,imieniny, komunia św, -piknik spotkania w gronie znajomych, walentynki, na wieczór panieński/kawalerski... lub poprostu bez okazyjnie! wszystko do uzgodnienia! :)


Oferujemy MOC ATRAKCJI i SUPER ZABAWĘ!!!  Będą różne gry i zabawy dla dzieci, gdzie dorośli także mogą się przyłączyć!!!      Będą oprowadzanki na naszych koniach , balony bajkowe dla dzieci wypełnione powietrzem. Ognisko za darmo! jedynie trzeba wziąć ze sobą kiełbaski i co tam kto jeszcze uważa...  można zabrać ze sobą kocyk i rozłożyć się na terenie stajni! -PIKNIK murowany!           Czuj się swobodnie i spocznij na zielonej trawce!   Spędź z nami najpiękniejsze chwile!  :)  


Stajenne OGNISKO

Niezapomniane chwile przy ognisku tylko z nami! Ten zapach palonego drzewa,pieczonych kiełbasek, wsłuchiwanie się w odgłosy ogniska,ten żar i lecące iskry wprawiają nas w błogi stan... Mamy tu coś dla żołądka i duszy... a gdy dołączymy  różne opowieści ,zaśpiewamy, pośmiejemy się razem -stwarzamy niepowtarzalny klimat do którego z chęcią będziemy wracać. 


  DZIEŃ W STAJNI

Oferta dla dzieci w wieku od 8lat. Dzień spędzają w kontakcie z końmi,z naturą na świeżym powietrzu.Zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia,uczą szacunku i empatii do tych zwierząt,podnoszą swą zaradność,rozwijają wyobraźnię i kreatywność,podczas zorganizowanych zajęć i zabaw doskonalą umiejętność działania w grupie.Czerpią przyjemność z jazdy konnej,zdobywają wiedzę jeździecką,poznają obowiązki i pracę w stajni,uczą się samodzielności i pewności siebie.  Zajęcia z instruktorem, a także z wyszkoloną i doświadczoną kadrą! 

  Tu nie ma czasu na nudę! 

z nami spędzisz najpiękniejsze chwile...

Dzień w stajni trwa 7 godzin -9:00-16:00 

Oferta na zapisy, ilość miejsc ograniczona.

prowadzona w wakacjeKącik rozrywki

DZIKI MUSTANG


Nasz  DZIKI MUSTANG to po prostu bujajaca się beczka na linach,która sprawia ogromną frajdę dzieciom jak i dorosłym :) 

 Na tym mustangu wykonujemy ruchy jak na prawdziwym koniu łapiąc przy tym równowagę i doskonale się bawiąc! 

A czy ten mustang jest naprawdę dziki? -przekonaj się sam!  ;) 
Halloween w stajni
W programie:
-wycinanie dyni 
-malowanie i strojenie koni 
-gry i zabawy z udziałem koni i bez 
-konkurs na najlepsze przebranie konia i jeźdźca 
-słodki poczęstunek

-na zakończenie ognisko z kiełbaskami
***
Udział w zabawie mogą wziąść nie tylko  nasi stajniowicze / jeźdźcy,         ale wszystkie dzieci/młodzież,którzy mają ochotę na tę zabawę.
                Przebranie obowiązkowe! Ilość miejsc ograniczona!                                                    Zgłoszenia przyjmujemy na priv lub tel.                                                                       Obowiązuje przedpłata na 7 dni przed czasem.                             Rodzice mogą włączyć się do zabawy,pomagać i kibicować dzieciom  :)

Ze sobą zabieramy koniecznie dobry humor i chęci do działania!


                          Mikołajki w stajni


KULIG z kucykiem


Organizowany dla dzieci na terenie stajni.

Doczepiane 3 sanki za powożącym.

Na kulig należy zabrać ze sobą  własne sanki.
Czas trwania kuligu 30min. 

Możliwa wspólna zabawa po kuligu z bitwą na śnieżki i lepienie bałwana ;)


KULIG duży


Kulig dla dorosłych i młodzieży na duże sanie +doczepiane małe sanki. Czas trwania kuligu zróżnicowany.  

Możliwe ognisko po kuligu, 

kulig po zmroku z pochodniami-wszystko do uzgodnienia.

Obowiązkowe  wcześniejsze umawianie terminu.
Oferta   AGROTURYSTYCZNA

Do naszego gospodarstwa  w Elgnowie zapraszamy  na WEEKENDY!     Nasi goście proszeni są o przyjazd w piątek w godzinach: 18:00- 20:00,      i opuszczają nas w niedziele do godz 20:00. Nie zapewniamy wyżywienia. Jako że prowadzimy rekreację konną,to serdecznie zapraszamy miłośników koni i jeźdźców na czynny odpoczynek.Proponujemy jazdę konną,jazdę na rowerach,odpoczynek nad jeziorem,ognisko lub grill .  Nasz rejon ma wiele do zaoferowania innych atrakcji:  plażing lub wędkowanie-do wyboru kilka jezior, lasy,zwiedzanie okolicy... np.słynnego Grunwaldu,muzeum,gdzie co roku w lipcu jest odtwarzana inscenizacja bitwy, 25km dalej Ostróda kusi swoją żeglugą,basenem...                     

          Cennik:              Od 40 zł / doba / osoba dorosła /poza sezonem
                              Pobyt jednodniowy 60 zł / doba / osoba dorosła/w sezonie
                              Pobyt dwudniowy 50 zł / doba / osoba dorosła/w sezonie 

obowiązuje kaucja porządkowa 100zł  + opłata za psa 20zł   

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.