Wakacje w siodle
Zapraszamy do zapisów na
LETNIE ZGRUPOWANIA JEŹDZIECKIE
  2023 KONIOOBÓZ
 

⦁ Na zgrupowanie jeździeckie-konioobóz można zapisać dziecko, które ukończyło 10 lat. Przyjmujemy osoby początkujące jak i zaawansowane.

⦁ Należy wykonać pierwszy kontakt, w którym informujemy o dostępności miejsc.

W e-mailu zwrotnym udostępnieniamy wszystkie niezbędne informacje na temat pobytu, kartę zgłoszeniową  i inne dokumenty do wypełnienia.   

 ⦁ Od przysłania nam w/w wypełnionych dokumentów, do 7 dni należy wpłacić  zadatek 800zł ( w okresie promocji do końca marca) lub 1000zł (poza okresem promocyjnym od kwietnia) celem rezerwacji miejsca na letnim zgrupowaniu jeździeckim- konioobozie. ( nr konta zawarty jest w  wysyłanej dokumentacji !)

⦁ Tylko wpłata zadatku potwierdza rezerwację miejsca na konioobozie! inaczej zgłoszenia są anulowane.
⦁ Pozostałą część wpłaty wpłacamy gotówką na miejscu, w dniu przyjazdu na konioobóz i ewentualnie  uzupełniamy dokumentację  jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą mailową i przez skrzynkę wysyłamy niezbędne dokumenty  
e-mail:   mlyn.zamkowy@op.pl
w razie pytań dodatkowych można uzyskać informacje dzwoniąc na: 664-981-116
REZERWUJ JUŻ DZIŚ  ZANIM KTOŚ CIĘ UBIEGNIE!   ZANIM ZABRAKNIE MIEJSC!
TE WAKACJE BĘDĄ JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNE I WYJĄTKOWE!

KONIOOBÓZ/ JAZDY KONNE/ KONIE
⦁ Dla osób początkujących jak i zaawansowanych.
⦁ Kady jeździec podczas pobytu objęty jest ubezpieczeniem.
⦁ Jazda konna należy do sportu ekstremalnego/kaskaderskiego, dlatego dodatkowo         prosimy zadbać o własne ubezpieczenie NNW.
⦁ Jazdy prowadzimy indywidualnie jak i w małych grupach gdzie każdy jeździec pracuje indywidualnie/ unikamy typowych zastępów.
⦁ Jazda początkujących trwa 30 min +15 min przygotowania konia. Bywa że jazdy mogą być przedłużone, gdyż nie trzymamy się kurczowo zegara.

⦁ Nie narażamy koni na utratę zdrowia, nie wyciskamy z nich siódmych potów podczas jazd w upalne dni, szanujemy je i nie przemęczamy, dlatego czas jazd jest wytyczony  i ważny dla koni. Nie idziemy na ilość tylko na jakość jazd, by konie nie były zmęczone tylko wypoczęte dla młodych adeptów jeździectwa.               

 ⦁ Po jazdach w upalne dni obowiązkowo schładzamy konie wodą.  Konie nie pracują więcej niż 2 h dziennie i mają w tygodniu 1 dzień wolny od jazd !

⦁ Każdy jeździec ma przypisanego konia adekwatnie do stopnia swojego zaawansowania/ wagi/ wzrostu w miarę mozliwości.  Niekiedy wybór jest bardzo trudny ze względu na ograniczoną ilość koni, ich różnorodność i stopień wyszkolenia. Jazdy odbywają się z podziałem na małe grupy i indywidualnie.                                       

     ⦁ Nasze konie są grzeczne i bardzo towarzyskie, nie gryzą, nie kopią, każdy z nich ma swój różny charakter, temperament. Uwielbiają  drapcianko, mizianko, bo  są przytulasami!             Nie są końmi typowo szkółkowymi co chodzą w zastępie i ogon za ogonem, dlatego każdy nasz jeździec zdobywa na naszych rumakach lepsze umiejętności !

Tygodniowy pobyt w stajni zawiera 6 noclegów wszyscy uczestnicy pobytu śpą w jednym pomieszczeniu na wygodnych łóżkach piętrowych
(NALEŻY WZIĄĆ ZE SOBĄ ŚPIWÓR,POSzUSZKĘ I KOC)
Prysznice i toalety są osobno na zewnątrz tyłu budynku.

Wyżywienie: śniadanie,obiad,kolacja . JEDZONKO bardzo smaczne-JAK DOMOWE, tradycyjne i urozmaicone, zawsze pod dostatkiem, zgodne z zaleceniami i normami żywnościowymi/CATERING.


DLACZEGO WAKACJE U NAS?
Staramy się budować stajnię i rozwijać agroturystykę inną niż wszystkie! Bazujemy na oryginalności naszych pomysłów na spędzenie czasu podczas naszych zgromadzeń jeździeckich. Tworzymy niepowtarzalny rodzinny klimat wypełniony serdecznością. Znajdujemy się w magicznym miejscu mazur, pośród licznych jezior i pięknego krajobrazu, pięknych terenów. Dzielimy się naszymi końmi i zdobytą wiedzą jeździecką, dbamy o bezpieczeństwo jeźdźców, bazujemy na poprawności jazdy, chętnie pomagamy i uczymy, do każdego jeźdźca podchodzimy indywidualnie! Przywiązujemy bardzo dużą wagę do samodzielności jeździeckiej: doskonałej równowagi w siodle, wyczucia ruchu konia, zrozumienia, jak działają pomoce i jak ich prawidłowo używać, poznania natury konia i zasad prowadzenia treningu. Wypełniamy czas pobytu naszym podopiecznym po same brzegi nie tylko  końmi i jazdami, ale także różnymi zajęciami i zabawami, by nikt się nie nudził, i wyniósł ze spędzonych wakacji w naszej stajni najlepsze wspomnienia i nowe umiejętności, które każdy je zdobędzie pod okiem naszych wyjątkowych instruktorek!

ILE KOSZTUJE POBYT LETNI W STAJNI?

KONIOOBÓZ: W PROMOCJI - DO 31 MARCA tygodniowy pobyt kosztuje 2100zł
PO 31 MARCA 2300zł (o 200zł więcej)
Pobyt w formie PÓŁKOLONII -1000zł   od poniedziałku do piątku 9-16 z obiadem, jazdą konną i innymi atrakcjami ( w pt dłużej z kolacją )
DZIEŃ W STAJNI  130 lub 160zł, należy zapisać się  kilka dni wcześniej!

Zgłoszenia na zgrupowania jeździeckie przyjmujemy DO KOŃCA MAJA!     (ewentualnie dłużej pod warunkiem że będą jeszcze dostępne wolne miejsca)