Wakacje w siodle
Zapraszamy do zapisów na
LETNIE ZGRUPOWANIA JEŹDZIECKIE  2023 KONIOOBÓZ

⦁ Na zgrupowanie jeździeckie -konioobóz można zapisać dziecko, które ukończyło 10 lat. Przyjmujemy osoby początkujące, chcące zacząć  konną przygodę,  jak  i zaawansowane mniej lub dużo bardziej/sportowo .

⦁ Należy wykonać pierwszy kontakt, w którym informujemy o dostępności miejsc.

W e-mailu zwrotnym udostępniamy wszystkie niezbędne informacje na temat pobytu, kartę zgłoszeniową  i inne dokumenty do wypełnienia.   

 ⦁ Od przysłania nam w/w wypełnionych dokumentów, do 7 dni należy wpłacić  zadatek 800zł ( w okresie promocji do końca kwietnia) lub 1000zł (poza okresem promocyjnym od maja) celem rezerwacji miejsca na letnim zgrupowaniu jeździeckim- konioobozie. ( nr konta zawarty jest w  wysyłanej dokumentacji !)

⦁ Tylko wpłata zadatku potwierdza rezerwację miejsca na konioobozie! inaczej zgłoszenia są anulowane.
⦁ Pozostałą część należności wpłacamy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu na konioobóz i ewentualnie  uzupełniamy dokumentację  jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą mailową lub tel. i przez skrzynkę wysyłamy niezbędne dokumenty  
e-mail:   mlyn.zamkowy@op.pl
w razie pytań dodatkowych można uzyskać informacje dzwoniąc na: 664-981-116
REZERWUJ JUŻ DZIŚ  ZANIM KTOŚ CIĘ UBIEGNIE!   ZANIM ZABRAKNIE MIEJSC!
TE WAKACJE BĘDĄ JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNE I WYJĄTKOWE!

Niech będzie jak chcesz!
Tak! Lepiej być już chyba nie może Uczestnicy naszego KONIOOBOZU wspólnie będą wybierać atrakcje z jakich chcą skorzystać, spośród naszej szerokiej gamy propozycji! Dzięki temu wasze wakacje będą jeszcze bardziej wspaniałe!
My już odliczamy dni do wakacji! A wy? Miejsc wolnych wciąż ubywa! więc kto może i chce - szybko ZAPISUJE SIĘ! ŁAP promocję i rabaty!
Możliwość przyjazdu na 2 turnusy!
UWAGANa niektórych turnusach OSTATNIE MIEJSCA WOLNE


KONIOOBÓZ/ JAZDY KONNE/ KONIE
⦁ Dla osób początkujących jak i zaawansowanych w różnym stopniu   (nauka od podstaw, ujeżdżenie, skoki, tereny, spacery, oklep, pławienie, el woltyżerki  /wg umiejętności jeźdźca ) 
⦁ Każdy jeździec podczas pobytu objęty jest ubezpieczeniem.
⦁ Jazda konna zaliczana jest do ekstremalnych/kaskaderskich wyczynów, dlatego dodatkowo         prosimy zadbać o własne ubezpieczenie NNW.
⦁ Jazdy prowadzimy indywidualnie jak i w małych grupach gdzie każdy jeździec pracuje indywidualnie/ unikamy typowych zastępów.
⦁ Jazdy początkujących trwają krócej niż zaawansowanych jeźdźców.  Bywa że jazdy mogą być przedłużone ze względu na dokończenie treningu, więc nie trzymamy się kurczowo zegara.

⦁ Nie narażamy koni na utratę zdrowia, nie wyciskamy z nich siódmych potów podczas jazd w upalne dni, szanujemy je i nie przemęczamy, dlatego czas jazd jest wytyczony  i ważny dla koni. Nie idziemy na ilość tylko na jakość jazd, by konie nie były zmęczone tylko wypoczęte dla młodych adeptów jeździectwa.               

 ⦁ Po jazdach w upalne dni obowiązkowo schładzamy konie wodą.  Konie nie pracują więcej niż 2 h dziennie i mają w tygodniu 1 dzień wolny od jazd !

⦁ Każdy jeździec ma przypisanego konia adekwatnie do stopnia swojego zaawansowania/ wagi/ wzrostu w miarę możliwości.  Niekiedy wybór jest bardzo trudny ze względu na ograniczoną ilość koni, ich różnorodność i stopień wyszkolenia. Jazdy odbywają się z podziałem na małe grupy i indywidualnie.                                       

     ⦁ Nasze konie są grzeczne i bardzo towarzyskie, nie gryzą, nie kopią, każdy z nich ma swój różny charakter, temperament. Uwielbiają  drapcianko, mizianko, bo są przytulasami!   Nie są końmi typowo szkółkowymi co chodzą w zastępie i ogon za ogonem, dlatego każdy nasz jeździec zdobywa na naszych rumakach lepsze umiejętności !

MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU Z WŁASNYM KONIEM! -informacje u źródła

Tygodniowy pobyt w stajni zawiera 6 noclegów wszyscy uczestnicy pobytu śpIą w jednym pomieszczeniu na wygodnych łóżkach piętrowych
(NALEŻY WZIĄĆ ZE SOBĄ ŚPIWÓR,POdUSZKĘ I KOC)
Prysznice i toalety są tuż obok na zewnątrz tyłu budynku.

Wyżywienie: śniadanie,obiad,kolacja.
 JEDZONKO bardzo smaczne i do syta-JAK w domu!, tradycyjne i urozmaicone, zawsze pod dostatkiem, zgodne z zaleceniami i normami żywnościowymi/CATERING.

DLACZEGO WAKACJE U NAS?
Staramy się budować TO nasze miejsce na ziemi  by było inne niż wszystkie! Bazujemy na oryginalności naszych pomysłów na spędzenie czasu podczas naszych zgromadzeń jeździeckich. Tworzymy niepowtarzalny rodzinny klimat wypełniony serdecznością. Znajdujemy się w magicznym miejscu mazur, pośród licznych jezior i pięknego krajobrazu, pięknych terenów. Dzielimy się naszymi końmi i zdobytą wiedzą jeździecką, dbamy o bezpieczeństwo jeźdźców, bazujemy na poprawności jazdy, chętnie pomagamy i uczymy, do każdego jeźdźca podchodzimy indywidualnie! Przywiązujemy bardzo dużą wagę do samodzielności jeździeckiej: doskonałej równowagi w siodle, wyczucia ruchu konia, zrozumienia, jak działają pomoce i jak ich prawidłowo używać, poznania natury konia i zasad prowadzenia treningu. Wypełniamy czas pobytu naszym podopiecznym po same brzegi nie tylko  końmi i jazdami, ale także różnymi innymi zajęciami i zabawami, by nikt się nie nudził, i wyniósł ze spędzonych wakacji w naszej stajni najlepsze wspomnienia i nowe umiejętności, które każdy je zdobędzie pod okiem naszych wyjątkowych instruktorek!

UWAGA !!! Nie zdradzamy publicznie naszych wyjątkowych atrakcji, gdyż stawiamy na oryginalność naszych pomysłów, i nie chcemy by były one ściągane przez inne stajnie, dlatego nazywane są min. niespodziankami!  Dajemy także możliwość skorzystania z innych extra dodatkowych  atrakcji grupowych, które są dodatkowo płatne (info tylko u źródła )

ILE KOSZTUJE POBYT LETNI W STAJNI?
-zapytaj o rabat 100 zł dla nowych uczestników!

KONIOOBÓZ: W PROMOCJI - DO 30 KWIETNIA tygodniowy pobyt kosztuje 2100zł
PO 30 KWIETNIA  2300zł (o 200zł więcej)   -z możliwością dokupienia dodatkowych  jazd.

>>>>  Możliwy pobyt na 2 turnusy w okresie promocyjnym kosztuje nie 4200 a 3900zł
natomiast poza okresem promocyjnym zamiast 4600 to 4300zł
dodatkowo obozowicz zyskuje weekend między turnusami!  <<<<

Pobyt w formie PÓŁKOLONII -1000zł   od poniedziałku do piątku 9-16 z obiadem,    jazdą konną i innymi atrakcjami ( w pt dłużej z kolacją )
DZIEŃ W STAJNI  130 lub 160zł, należy zapisać się  kilka dni wcześniej!                             (rabat nie obejmuje DNIA W STAJNI) 

Zgłoszenia na zgrupowania jeździeckie przyjmujemy DO KOŃCA MAJA!     (ewentualnie dłużej pod warunkiem że będą jeszcze dostępne wolne miejsca)

Możliwość przedłużenia tygodniowego pobytu -zapytaj o termin i o cenę!