COŚ O NAS...


Gospodarstwo Agroturystyczne STAJNIA MŁYN ZAMKOWY prowadzi rodznnie Dariusz i Ewa wraz z córkami -absolwentkami technikum hodowli koni i instruktorkami jazdy konnej. Nasze gospodarstwo służy  organizacji pobytu połączonej z jazdą konną i innymi atrakcjami. Oferujemy program spędzania czasu, wspólny czas w miłym gronie rodzinnym, gdzie każdy poczuje się swojsko- jak u siebie!

 

Nazwa naszej stajni powstała od od nazwy ulicy, przy której się znajduje, od miejsca w którym ją tworzymy - magicznego zakątka mazur, znajdującego się pośród licznych jezior, pięknego krajobrazu i pięknych terenów, na skraju Dąbrówna w woj.warm-mazurskim, przy drodze asfaltowej nazwanej MŁYN ZAMKOWY. Tworzymy to miejsce z pasji i zamiłowania do koni, nie tylko dla siebie, ale dla osób które chcą spędzić aktywnie czas w towarzystwie koni, nauczyć się jeździć konno, oderwać się od spraw codziennych, od miastowego zgiełku czy pracy, złapać oddech, poczuć wiatr we włosach... odpocząć i jednocześnie bawić się doskonale!
Cały czas rozwijamy nasze miejsce na ziemi -stajnię, naszą małą agroturystykę. Nie mało jeszcze mamy do zrobienia patrząc na to ile jeszcze chcemy zrobić i osiągnąć,
 choć do tej pory zrealizowaliśmy już mnóstwo naszych pomysłów, ale niestety wszystko wymaga czasu, powoli dążymy do celu.
U nas zaznasz swojski klimat i rodzinną atmosferę. Poznasz nasze cudowne rumaki jak i inne nasze fajne zwierzaki.
Możesz skorzystać z naszych ciekawych propozycji, a zajęcia  konne prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorek.

Największym sukcesem tych paru lat naszej pracy jest zadowolenie i uśmiech naszych gości, którzy wciąż wracają. Daje nam to moc i powód do działania
- niczym jak sok z gumijagód! :)
Z ogromną chęcią pragniemy przekazywać swoją wiedzę i umiejętności nowym pasjonatom, cieszymy się realizując ich marzenia i dzielimy się z nimi naszą końską pasją. Jesteśmy dumni z postępów naszych uczniów i ich zaangażowania, widząc nie jeden uśmiech na twarzy!
Pierwszymi naszymi końmi są dwie małopolki HATTA i HATICE, które przywieźliśmy pewnego roku w dzień wigilijny... - ot taki prezent pod choinkę! ;)
Kolejne konie przybywały sukcesywnie z czasem, wynikało to z potrzeb które mieliśmy na celu, aż dochowaliśmy się już kilku wspaniałych źrebaków. Wszystkie nasze konie są wyjątkowe i bardzo dla nas ważne! Kochamy je i dbamy o ich dobrostan. Mamy też za sobą wakacyjne pobyty konne, zdobyte przez naszych uczniów odznaki jeździeckie, jak i różnego rodzaju imprezy, które każdy miło wspomina, gdyż są pełne atrakcji!